NewBorn-Ks
Mire se vini ne forumin NewBorn-Ks.

Nese jeni i regjistruar klikoni Identifikohu,

Nese doni te regjistroheni klikoni Register,

Dhe nese doni qe lajmerimi te largohet klikoni Do not desplay again.
NewBorn-Ks

You are not connected. Please login or register

Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

Death


Co-Administrator
Co-Administrator
UUUUU ka plot deshira.

Me ni fjal me pas nje te ardhme te ndritur

View user profile

Milano


V.I.P
V.I.P
Kam Shumm Deshira Mirëpo Tani Per Tani Deshira Ime E Vetme Eshte Shkollimi. Smile

View user profile http://www.aariizoonaa.synthasite.com

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum